REKLAMA

Potykacze od Warszawy do Pomorza i Podhala

Praktycznie wszystkie branże handlowe i usługowe reklamują się za pomocą potykaczy. Te proste stojaki reklamowe podbiły cały Polski i zagraniczny rynek, chociaż są na nim stosunkowo od niedawna. O tym kto i jak korzysta z potykaczy, opowiada Waldemar Bałaban – właściciel sklepu internetowego z potykaczami WALBA.

Potykacze SZCZECIN - fot. Kawiarnia Public Cafe

Potykacze SZCZECIN – fot. Kawiarnia Public Cafe

Firma WALBA zajmuje się sprzedażą potykaczy od lat. Zaryzykował bym nawet stwierdzenie, że potykacze z firmową metką WALBA stoją już w każdym mieście. Największa jest sprzedaż potykaczy do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, oraz na Pomorze i Podhale.

Potykacze WALBA - WARSZAWA, fot. restauracja KAISER

Potykacze WALBA – WARSZAWA, fot. restauracja KAISER

Właścicielom sklepów, restauracji, hoteli i punktów usługowych trudno jest wyróżnić się w gąszczu konkurencyjnych ofert. Drewniany potykacz z tablicą kredową daje wiele możliwości za niewielką cenę. Poza tym nie wymaga on dodatkowych inwestycji z wyjątkiem kredy lub markera kredowego.

W swojej ofercie mamy wiele potykaczy reklamowych. Podstawowym kryterium ich podziału jest materiał z jakiego są one wykonane. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe potykacze aluminiowe, jak i bardzo szeroki wybór drewnianych potykaczy kredowych. Potykacze drewniane nie tylko są bardzo eleganckie, ale mogą być również dodatkowo lakierowane, wodoodporne, stabilne i niewywracalne czy z wygrawerowanym logo. A to wszystko w rozmiarze od XS do XL.

Chociaż potykacze sprzedają się wszędzie i o każdej porze roku, to obserwujemy pewne tendencje. W dużych miastach największą popularnością cieszą się potykacze z wygrawerowanym logo. Na Pomorzu i na Podhalu szczególnie popularne są potykacze stabilne i niewywracalne. Jesień i zima to czas na potykacze wodoodporne. Latem szczególnie chętnie kupowane są potykacze w kształcie lodów.

Drewniane potykacze WALBA - wodoodporne i lody

Drewniane potykacze WALBA – wodoodporne i lody

Moda na potykacze jeszcze potrwa długo. Szybki postęp dotyczy zaawansowanych technologii, a co zastąpi tak prostą rzecz  jak dwie tablice reklamowe w kształcie litery A? Zapraszamy więc do naszego sklepu internetowego www.walba.eu

KONTAKT PHU WALBA
tel. +48 600 354 623
www.walba.eu

Artykuł sponsorowany

22-02-2018