Efektowne konkursy piłkarskie i świetna zabawa najmłodszych zawodników Akademii Piłkarskiej Sanok (ZDJĘCIA)


SANOK / PODKARPACIE. Najmłodsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sanok, urodzeni w 2010 roku wzięli udział w turnieju rozegranym w Besku. Zabawy było co nie miara. Maluchy z Sanoka pokazali się z dobrej strony w pojedynkach 1 na 1 czy w konkursie wymiany podań zakończonych strzałem na bramkę. Dzielnych, początkujących piłkarzy wspierali rodzice.

Świetna zabawa i świetny występ naszych maluszków. Pomimo tego, że chłopcy mają dopiero 6 lat to pokazali, że potrafią już grać w piłkę i to całkiem dobrze. Wygrane pojedynki 1v1 i wymiana podań zakończonych bramkami to elementy, które pojawiały się dzisiaj często w grze naszej malutkiej drużyny 😉 Oprócz zabawy w piłkę nożną furorę zrobiła zabawa w kalambury oraz zjeżdżanie na materacach co powodowało, że przez cały czas uśmiechy gościły na buziach naszych dzieci.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na świetny turniej i zapewnienie wspaniałej zabawy w sobotni poranek, a rodzicom Akademii za wsparcie naszych dzielnych zawodników.

Akademia Piłkarska Sanok 2010: Patryk Janowski, Bartosz Wójtowicz, Kacper Kordys, Wiktor Fedus, Wiktor Gac, Wiktor Dereń, Kuba Szczurzydło, Jakub Skóra, Patryk Biskup, Szymon Kluska, Kacper Koczera, Gabryś Dufrat. Trener: Jakub Gruszecki i Jakub Kluska.

źródło: Red., Akademia Piłkarska Sanok, materiały nadesłane


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."