REKLAMA

Powstaje mini centrum sportowo-rekreacyjne. Zamiast starego hotelu siłownia oraz sale do gier

BESKO24.PL / PODKARPACIE. Trwa ostatni etap modernizacji kompleksu sportowego w Besku. Powstanie tam siłownia, sala do tenisa stołowego, brydża czy ogólnorozwojowa dla najmłodszych. Inwestycja to ponad 370 tysięcy złotych.

Do tej pory w Besku kilkakrotnie modernizowano infrastrukturę sportową. Pięć lat temu gruntownie odświeżono halę sportową oraz świetlice, a także stadion. Na przebudowę czekała tylko część, w której do końca lat dziewięćdziesiątych mieścił się hotel wraz zapleczem.

To już ostatni etap wieloletnich prac na tych obiektach. Korzystaliśmy z różnorodnych źródeł dofinansowania. Obecnie inwestycję wspiera Minister Sportu i Turystyki, skąd otrzymaliśmy 150 tysięcy złotych – mówi Mariusz Bałaban, wójt gminy Besko.

W wyremontowanych pomieszczeniach powstanie mini centrum sportowo-rekreacyjne. Do dyspozycji mieszkańców będzie siłownia usytuowana na parterze, zaś na piętrze znajdą się sale do brydża, tenisa stołowego oraz miejsce dla najmłodszych, gdzie będą mogli spędzać popołudnia.

besko1

20-10-2016

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.